הי הג'יפ הי הג'יפ...

ג'יפ פתוח, פינג'אן ונופי הגליל הקסומים... רק אתם והטבע. מתחשק לכם לטייל בטבע הגלילי אבל הניעור והשקשוק של טיולי הג'יפים הרגילים לא כוס התה שלכם? בא לכם להכיר מקומות חדשים, לגלות נקודות תצפית מדהימות ולטבול במעיין צלול אבל קפיצות ואבק לא מדברים אליכם?
הג'יפים הממוזגים של שבילי הגליל ייקחו אתכם לנופים ומקומות מיוחדים בטבע הגלילי, יכירו לכם פינות קסם מיוחדות ויציעו לכם חוויות מרגשות, כל זאת באווירה נעימה ורגועה המתאימה במיוחד לאנשים המחפשים טיול טבע מפנק ומרתק.
רגוע בטבע שלנו – טיולי שטח ממוזגים. כי גם לכם מגיע.
 

חוויה ממוזגת מחוץ לקופסא.
כי גם לכם מגיע.

 

אז למה ג'יפ?

קודם כל בגלל הנהג...אייל גר בגליל העליון ומכיר היטב את השטח ואת האתרים המעניינים. הנהג וצוות התכנון יתאימו עבורכם מסלול שיתאים להעדפות, דרגת הקושי ותחומי העניין שתגדירו. תוכלו ליהנות מנופים, הסברים ומידע כמו גם מפינוקים כמו תה צמחים מול הנוף, עוגיות תוצרת בית ואפילו יין מקומי וגבינות. הנסיעה בג'יפ מאפשרת להגיע למקומות מעניינים ללא צורך בהליכה מאומצת או ברכב 4X4 משלכם. תוכלו להתרווח בכיסא, להתבונן בנוף מדהים, לראות מקומות מיוחדים להקשיב להסברים (או ליהנות מהשקט...). תוכלו גם להגיע ממש עד לנחל זורם, לבית כנסת עתיק, לנקודות תצפית מדהימות, או לתחילתו של מסלול טיולים רגלי קצר ויפה. אנחנו מציעים מבחר טיולי ג'יפים לבחירתכם – טיולי משפחות בצפון, טיולי שטח מאתגרים, פעילות טבע מותאמת במיוחד לגיל השלישי, ועוד.
כי גם לכם מגיע.

נשמע מעניין? אתם מוזמנים לבחור את הטיול המתאים לכם ואנחנו נדאג להעניק לכם חוויה ייחודית שתזכרו לתמיד:
טיולי ג'יפים בגליל העליון   |   פעילות מותאמת לגיל השלישי   |   טיול ג'יפ בצפון   |   פעילות משפחתית בגליל העליון   |   טיולי חווייה למבוגרים   |   הרפתקת שטח בצפון


חוויה ממוזגת מחוץ לקופסא. כי גם לכם מגיע.

ממליצים

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:  שם:

  טלפון:

  אימייל:

  תאריך הטיול:

  מספר המשתתפים:

  משך הטיול:

  אופי הטיול:

  מה לכלול בתכנון המסלול: